Wilt u een bijdrage leveren aan Wij zijn Goes of heeft u vragen over een dorp of wijk? Neem dan contact op met de wijk- of dorpsbeheerder. Voor algemene vragen over Wij zijn Goes of de sociale kaart kunt u contact opnemen met de gemeente Goes via socialekaart@goes.nl

 

Wijk/dorp Naam beheerder E-mailadres beheerder
Wolphaartsdijk Bram Schuit braswolp@zeelandnet.nl
Wilhelminadorp Ferdy Schepers ferdy.schepers@philips.com
Kloetinge Marinus Vuijk en Nicole Olivier info@vdkkloetinge.nl
's-Heer Hendrikskinderen Rinus van Deutekom en Cobi Haartsen dorpsraadshhk@gmail.com
's-Heer Arendskerke Willem van der Bijl wjvdbijl@xs4all.nl
Kattendijke Jacco van Damme voorzittervdk@gmail.com
Goese Meer Henk Hof en Chris Mijnsbergen henkjhof@gmail.com of penningmeester@goesemeerbewoners.nl
Goes-Oost Harry van Wanrooij penningmeester@goes-oost.nl
Goese Diep Hanneke van Terheijden, Nancy Kruijt en Christiaan Bye hanneke@wijkvereninginggoesediep.nl, nancy@wijkvereniginggoesediep.nl of christiaan@wijkvereniginggoesediep.nl
Goes-Zuid Ronny Menheere info@buurthuisdepit.nl
Goes-West Saskia Vermeulen en Max Limburg saskia@wijkvereniginggoeswest.nl of max@wijkvereniginggoeswest.nl
Goese Polder Philip Paul p.paul@me.com
Goes-Centrum Peter Pellegrino pellegrino@kpnmail.nl
Mannee Jan Ligtvoet ligtvoetjan@hotmail.com
Noordhoek Glyn Duijzer glyn.duijzer@gmail.com